این سایت چگونه کار می کند؟

سایت كاريتو ( برون سپاري پروژه ها - انجام پروژه و كسب درآمد ) چگونه کار می کند؟

راهنمای متخصصین و مجریان ( فریلنسرها ) جهت استفاده از سایت:

مراحل انجام پروژه در سايت برون سپاري کاریتو :

انجام پروژه و كسب درآمد :

بعد از اینکه شما پروفایل خود را در کاریتو ایجاد کردید، می توانید ارسال پیشنهادات برای پروژه ها را شروع نمایید. شما می توانید با چرخیدن در سایت برون سپاري کاریتو  یا با دریافت دعوت نامه  ارسالی از طرف مشتریان یا کارفرمایان برای پروژه های خود، پروژه ها را جستجو کرده و ارزیابی نمایید.

برای پیدا کردن پروژه :

  1. 1. با کلیک بر روی "جستجوی پروژه"  در نوار بالایی سایت به صفحه مورد نظر بروید.
  2. 2. مجریان یا متخصصان ( فريلنسرها ) می‌توانند تمام پروژه های باز را در همین صفحه مشاهده نمایند. یا جستجوی پروژه  را می توانید با استفاده از دسته بندی های موجود در بخش کناری سمت راست صفحه یا با استفاده از فیلد جستجو انجام دهید.
  3. 3. شما می توانید با توجه به تعدادی از معیارها پروژه ها را جستجو نمایید :
  • دسته بندی
  • آخرین پروژه
  • نام پروژه
  1. 4. با کلیک بر روی عنوان پروژه و یا گزینه  "ارسال پیشنهاد" شما می توانید توضیحات بیشتر در مورد پروژه را مشاهده نمایید.
  2. 5. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک کارفرما، بر روی نام کاربری آن کلیک کنید.
استخدام شدن براي انجام پروژه و كسب درآمد برای پروژه:

اگر کارفرما طرح پیشنهادی شما را انتخاب کرد و شما را برای پروژه استخدام نمود،  اقدامات زیر رخ خواهد داد :

1. شما یک ایمیل اطلاع رسانی حاوی اینکه شما انتخاب شده اید دریافت خواهید کرد.

2. پروژه را میتوانید در داشبورد خود با گزینه های پذیرفتن و عدم پذیرش یافت نمایید.

سپس قبل از اینکه پروژه بتواند شروع شود شما باید پروژه انتخابی را تایید کنید.

 

 

تایید و انجام پروژه برون سپاري شده

برای پذیرفتن پروژه :

1. در صفحه داشبورد خود بر روی گزینه تایید کلیک نمایید.

2. در ایمیل خود بر روی لینک برای تایید پروژه کلیک نمایید.

 


برداشت وجه 

برای برداشت وجه :

1. در نوار سمت راست به قسمت "امور مالی" رفته و بر روی "دریافت وجه" کلیک نمایید.

2. درگاه بانکی خود را انتخاب کرده و با کلیک بر روی گزینه  "افزودن حساب"  اطلاعات لازم را برای دریافت وجه وارد و سپس گزینه بروز رسانی را کلیک نمایید.

3. بعد از افزودن حساب لینک برداشت برای شما نمایش داده خواهد شد. با کلیک بر روی "اینجا کلیک نمایید" فرم برداشت باز می شود.

4. مبلغ برداشت و جزئیات دیگر را ذکر کرده و با کلیک بر روی گزینه "ارسال" درخواست خود را به مدیریت ایران کار ارسال نمایید. (مبلغ مشخصی به عنوان هزینه کارمزد کسر خواهد شد.)

ضمنا مبلغ درخواستی پس از 72ساعت کاری به حساب شما واریز می گردد.

 


راهنمای کارفرمایان و کار آفرینان جهت استفاده از سایت برون سپاري پروژه كاريتو

 
مراحل ارسال پروژه در سایت برون سپاري پروژه کاریتو

راهنمای کارفرمایان جهت برون سپاری پروژه ها

جستجوی فريلنسر متخصص

در صورت تمایل، شما می توانید به پیمانکاران (فریلنسرها) از طریق مرور کردن پروفایل هایشان و درخواست هایی که برای پروژه به شما داده اند، پیشنهادات خود را تهیه کنید.

توجه : لازم نیست که شما به پیمانکاران (فریلنسرها) درخواست پیشنهاد بدهید، شما همچنان می توانید پروژه خود را ارسال کنید، همچنان که قبلا ذکر شد.

برای جستجوی پیمانکاران (فریلنسرها) :

1.در صفحه اصلی، در نوار بالایی به صفحه "جستجوی فريلنسر"و جستجوی خود را شروع کنید. شما می توانید یک کلمه کلیدی وارد نمایید و سپس با محدود کردن نتایج ، جستجوی خود را انجام دهید.

2.شما میتوانید نتایج جستجو را با استفاده از امکاناتی که در نوار کناری سمت راست صفحه وجود دارد فیلتر کنید.

 


 

ارسال و برون سپاري پروژه

برای ارسال پروژه در کاریتو، گزینه  "برون سپاري پروژه ها" را که در نوار بالایی صفحه اصلی قرار دارد کلیک کرده و به صفحه ایجاد پروژه بروید. در ابتدا نیاز است که وارد حساب کاربری خود شوید. سپس پروژه خود را ایجاد کرده و ارسال کنید.

تمام فیلد های ضروری که در فرم ایجاد پروژه آمده را پر کنید :

1.عنوان پروژه خود را وارد نمایید.

2.توضیحات لازم در مورد پروژه را وارد نمایید. عنوان دقیق تا جایی که ممکن است، از جمله اطلاعات خاص در مورد نیازهای پروژه، زمان درخواستی شروع و اتمام پروژه.

3.شما قادر خواهید بود که بیشتر از 10فایل (حداکثر اندازه 50 مگابایت در هر فایل پیوست) را که به واضح تر شدن نیازهای پروژه کمک می کند را ضمیمه کنید و مجریان (فریلنسرها) را قادر به آماده سازی کامل پیشنهادات مربوطه می نماید.

4.دسته بندی و زیر مجموعه آن را انتخاب نمایید تا پروژه شما بهتر تشریح شود. و مهارتی که می خواهید مجری (فریلنسر) شما دارا باشد را تنظیم نمایید. شما می توانید بیشتر از 5عدد مهارت  مربوطه را انتخاب کنید. هنگامی که شما مهارتی را انتخاب می کنید، پروژه شما با کلمات کلیدی مرتبط برچسب زده خواهد شد. وقتی که مجریان (فریلنسرها) در جستجوی پروژه هستند آن را برای مجریان (فریلنسرهای) واجد شرایط بیشتر نمایان خواهد کرد.

5.یک قیمت ثابت یا پروژه ساعتی را انتخاب نمایید. پروژه با قیمت ثابت بهتر است، وقتی که دامنه و ساختار پروژه شما به خوبی تعریف شده است. اگر دامنه تعریفی پروژه شما کمتر اهمیت داشته باشد و شما دوست داشته باشید که با مجری (فریلنسر) انعطاف پذیرتر و بصورت متغیر کار کنید، پس گزینه ساعتی را انتخاب نمایید. پروژه ساعتی بصورت نمایش کار انجام می شود. نمایش کار یک راه امن و کار آمد برای پرداخت ساعتی کار آنلاین می باشد.

6.همچنین از شما خواسته شده بودجه خود را انتخاب نمایید. شما این امکان را دارید که از رنج مبالغ تعیین شده انتخاب نمایید یا شما می توانید با انتخاب پروژه ساعتی رنج قیمت دلخواه را ایجاد نمایید.

7.اگر میخواهید پروژه خود را ویژه نمایید، چک باکس ویژه را انتخاب نمایید. برای ویژه کردن یک پروژه مبللغی از موجودی شما کسر خواهد گردید.

 


 

درخواست به پیشنهادات پیمان کاران (فریلنسرهای)سايت برون سپاري پروژه کاریتو  :

شما به راحتی می توانید برای ارسال پیشنهادات پیمان کاران (فریلنسرهای) کاریتو در مورد انجام پروژه، درخواست های خود را ارسال نمایید.چه از طریق نتایج جستجو و یا از طریق پروفایل شخصی خود.

درخواست پیشنهادات پیمان کاران (فریلنسرها) از روش نتایج جستجو : شما می توانید با کلیک بر روی گزینه "استخدام من" از پیمان کاران (فریلنسرها) دعوت نمایید. اگر شما همچنان ارسال فعالی دارید شما یک پنجره ای که لیستی از تمام پروژه هایی که برای پیشنهاد دادن باز هستند خواهید دید. شما میتوانید یک پروژه موجود را انتخاب کنید یا یکی جدید ایجاد نمایید. هر پیمان کار (فریلنسر) انتخابی یک ایمیل دعوت به ارائه پیشنهاد برای پروژه شما دریافت خواهد کرد.