درباره ما

فریلنسر | سایت فریلنسر | سایت برون سپاری | انجام کار پروژه ای | سایت فریلنسر ایرانی | کار در منزل

 

به دنیای برون سپاری کاریتو خوش آمدید

 

همیشه بهترین شرکت ها ،با برون سپاری پروژه های خود برنده می شوند. اما پیدا کردن افراد حرفه ای کمی دشوار است. ما محیط کار آنلاینی را برای شما فراهم نموده ایم تا در هر جا که هستید به صورت آزاد بتوانید با برون سپاری پروژه های خود  با یکدیگر کار کنید.افرادی با توانایی ها و تخصص بالا ،از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب ایران عزیز.

چنانچه که شما به یک مترجم،تایپیست ،طراح سایت،طراح گرافیکی یا تیمی از برنامه نویسان، نیاز داشته باشید ما به شما کمک می کنیم که متخصصان مناسب ( فریلنسر ) را پیدا نمایید تا موفقیت شما را محقق کنند. سایت برون سپاری پروژه  ما به شما اجازه می دهد تا شما بی دردسر با فریلنسرها در هر نقطه از کشور کار کنید.وقت آن است که با کسب و کار به شکل قدیمی خداحافظی نمایید.

ماموریت سایت برون سپاری کاریتو:

ایجاد ارزش اقتصادی و اجتماعی در مقیاس جهانی، و ارائه یک محیط کار قابل اعتماد آنلاین برای رسیدن به ارتباط، همکاری و موفقیت.

 

دیدگاه سایت برون سپاری کاریتو:

برقرای ارتباط سریع تر بین کسب و کارها و استعداد های بزرگ

 

سایت برون سپاری کاریتو به عنوان یکی از بزرگترین و کامل‌ترین سایت‌های برون‌سپاری (پروژه ای و فریلنسرينگ) جهت انجام پروژه‌ کارفرمایان در ایران می‌باشد که نتیجه طراحی و برنامه‌ریزی 10 ساله کادر متخصص و مجرب این مجموعه است که توانسته با راه اندازی این سایت هزاران متخصص (فریلنسر) و کارفرما را در سرتاسر ایران و حتي جهان با هم مرتبط نماید.

در این سایت، کارفرمایان می‌توانند متخصصان (فریلنسرها) را برای انجام پروژه‌هایی مانند ترجمه، تایپ، برنامه‌نویسی، طراحی، نویسندگی، مهندسی، انجام پروژه‌های تحقیقاتی، انجام پروژه‌های دانشجویی، بازاریابی و فروش، حسابداری، مدیریت، موسیقی، چاپ، عکاسی، طراحی سایت، مشاوره و در نهایت هر کاری که بتوان بصورت آنلاین و از طريق دور كاري انجام و تحویل داده شود استخدام نمایند.

از مزایای راه اندازی سایت برون سپاری کاریتو این است که فریلنسرها (متخصصان و مجریان پروژه) از تنوع کاری بسیار بالاتری نسبت به کارمندانی که به صورت ثابت در یک مجموعه و موضوع کاری فعالیت می‌نمایند برخوردار هستند. علاوه برکسب درآمد بالاتر ، معمولا آزادی عمل بیشتری نیز برای انتخاب زمان کاری خود دارند. تجربه انجام پروژه‌های کاری متفاوت پروفایل آنها را می‌سازد و در نتیجه تعداد بسیار زیادی از مشتریان را با خود همراه می‌نمایند.

همچنین از مزایای انجام کار برای کارفرمایان و کارآفرینان محترم توسط فریلنسرها کاهش چشمگیر هزینه‌های عملیاتی و همکاری هدفمند با متخصصین مجرب می‌باشد.

لازم به توضیح است قرارداد کارمزدی یا حق‌الزحمه‌ای یا فریلنس (پروژه‌ ای)، گونه‌ای قرارداد کاری است که بر اساس آن فرد یا شرکتی متعهد میگردد تا انجام کاری را برای یک کارفرما به ازای دستمزدی مشخص به انجام رساند( برون سپاری پروژه ). فریلنسرها کسانی هستند که سرویس ها یا خدمات خود را به صورت پروژه ای به کارفرما ارائه می‌نمایند. فریلنسرها معمولا ساعتی، روزانه یا پروژه ای دستمزد می‌گیرند و می‌توانند به صورت فردی و یا گروهی پروژه خود را به انجام رسانند.

در پایان، سایت برون سپاری کاریتو اعلام آمادگی می‌نماید تا از هرگونه نظر، انتقاد و پیشنهاد برای بالابردن سرویس ارایه شده استقبال کند و دست کارشناسان محترم را در یاری رساندن به ما به گرمی می فشاریم.