قوانین پرداخت درسایت

نحوه پرداخت در سایت كاريتو ( برون سپاري پروژه ها - انجام پروژه و كسب درآمد )

1-  عملیات های مالی

پس از تایید پیشنهاد مجری ( فریلنسر ) توسط کارفرما و انجام توافقات کامل به منظور انجام پروژه ، کارفرما می تواند پرداخت های مالی خود را در چندین مرحله به مجری ( فریلنسر )  پس از هر مرحله کاری به انجام رساند .لازم به ذکر است این نوع پرداخت می باید به توافق طرفین پروژه رسیده باشد . در ابتدا کارفرما حساب مالی خود را بر اساس مبلغ مورد توافق  شارژ می نماید و مجری ( فریلنسر ) بعد از هر مرحله انجام کار و تایید کارفرما درخواست آزاد سازی وجه مالی مورد توافق را از کارفرما می نماید .این مبلغ پس از تایید کارفرما از حساب کارفرما خارج و به حساب مجری افزوده می شود.

لازم به ذکر است پس از درخواست آزاد سازی وجه از جانب مجری ( فریلنسر ) ، مبلغ درخواست شده بعد از 10 روز کاری و در صورت عدم اعلام اختلاف از جانب کارفرما به حساب اعلام شده واریز می گردد.

 

ما تایید می نماییم  که:

الف- ما بانک یا موسسه مالی مجوزدار نیستیم و هیچ خدمات بانکی یا خدمات مالی به شما ارایه نمی نماییم.

ب- وجوه  دریافت و پرداخت شده تنها در صورتیکه از مجاری استاندارد وب سایت کاریتو karito.ir انجام شده باشند مورد قبول می باشند و هرگونه پرداخت و دریافت از مجاری دیگر از جمله کارت به کارت ، پرداخت فیش بانکی و ... مورد تایید وب سایت کاریتو ( karito.ir نمی باشد.

ج- از انجام هرگونه فعالیت های هرمی به طور جدی خودداری نمایید.

 

2-  محدودیت‌ها و جلوگیری از تقلب

الف- اگر منبع وجوه مالی مشکوک به کلاه‌برداری باشد و یا هرگونه تخلفی در زمینه قوانین مرتبط با پولشویی انجام پذیرفته باشد ، امکان مسدود شدن حساب از جانب وب سایت کاریتو ( karito.ir امکان پذیر خواهد بود.

ب- در صورتیکه مشخص گردد پرداخت های انجام شده توسط  تراکنش تقلبی از حساب فرد دیگری دریافت شده است (مثلا پرداخت مبلغ اصلی با استفاده از کارت اعتباری مسروقه انجام شده باشد) ، حساب مذکور مسدود می گردد و مورد اشاره شده به اطلاع پلیس فضای تبادل اطلاعات ( پلیس فتا ) رسانده خواهد گردید.

بنا بر سیاست های سایت،  بستن حساب کاربری بر اساس مواردی  به  شرح ذیل امکان پذیر است :

  1. مشخص گردد به دلیل مسایل امنیتی ریسک بالایی حساب کاربری کاربران را تهدید می نماید.  ( مانند هک شدن و یا سو استفاده از حساب کاربری )
  2. مشخص گردد شخص دیگری به غیر از خود شما از حساب کاربری استفاده می نماید.
  3. بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران مجبور به بستن حساب گردیم.

3-  بازپرداختی‌ها

هر زمانی که بخواهید می‌توانید خواهان استرداد وجوهی گردید  که  حساب کاربری خود را شارژ نموده اید،  به جز در مواردی که مبلغ موجود در حساب کاربری مربوط به یک پروژه در حال انجام و یا تکمیل شده می باشد و یا مربوط به هزینه های پرداختی مربوط به  وب سایت کاریتو ( karito.ir می باشد.

اگر مبلغی که کاربر برای استرداد آن درخواست کرده است :

  1. در صورتیکه مربوط به یک پروژه ای می باشد که دارای اختلاف می باشد ، مبلغ بعد از رفع اختلاف و عدم بدهی کاربر به سایت و یا کاربران دیگر سایت عودت خواهد شد.
  2. به کارمزد و هزینه‌ها مربوط شود.

اگر با فرآیند استرداد موافقت شود، کاربر می‌تواند وجوه مورد نظر خود را از طریق روش‌های پرداختی دریافت کند و بنا بر سیاست وب سایت کاریتو karito.ir ) می تواند روش های پرداخت متفاوت از طریق کارت و یا حساب بانکی باشد، لازم به ذکر است به دلیل مسائل امنیتی شماره کارت و یا شماره شبای مربوط به حساب با نام اعلام شده در سایت مطابقت داشته باشد ، در غیر این صورت وب سایت کاریتو  هیچگونه تعهدی مبنی بر واریز مبالغ درخواست شده به حساب نخواهند داشت.

با استفاده از قسمت مالی در صفحه کاربری تمامی مراحل دریافت و یا پرداخت پول امکان پذیر می باشد ، همچنین می توانید از طریق پشتیبانی آنلاین و یا توسط صفحه تماس با ما درخواست های خود را با ما در جریان قرار دهید .

4-  درخواست  پرداخت پول پروژه های انجام شده مجری از جانب سایت کاریتو   ( بازپس‌گیری )

به خاطر جلوگیری از هرگونه مشکل احتمالی  در این کار درخواست مورد نظر بعد از 10 روز کاری انجام خواهد گردید، ضمناً  زمان شروع انجام این عملیات بعد از تایید نهایی کارفرما و یا کارآفرین از طریق اعلام رضایت از انجام پروژه در سایت می باشد.

لذا در این مورد امکان دارد همکاران ما به دلیل افزایش موارد امنیتی، شرایطی را با هدف سرویس دهی بهتر در نظر قرار دهند.

5- برداشت وجه از حساب طرفین در سايت برون سپاري پروژه كاريتو

در صورت عدم رضایت کارفرما و یا مجری از روند انجام و یا مراحل پرداخت هزینه ها  با توجه به قرارداد و توافق انجام شده برای انجام پروژه، در صورتیکه بعد از اعلام اختلاف از جانب طرفین، هر کدام از کاربران شرایطی مطابق با شرایط قرارداد توافق شده نداشته باشند، وب سایت کاریتو ( karito.ir ) اختیار کامل دارد  تا جهت رعایت حقوق طرفین با توجه به توافق و فعالیت های انجام شده، مبلغ مورد نظر را از حساب هر کدام از طرفین انجام پروژه ( کارفرما یا مجری ) برداشت نماید و بر اساس توافق انجام شده عمل نماید.

6- قانون تجارت الکترونیک

کلیه موارد ، شرایط و ضوابط این سایت با  قانون تجارت الکترونیک ایران مطابقت خواهد داشت و در صورت هرگونه مشکلی بر اساس آن اقدام خواهد گردید.