این سایت چگونه کار می کند

بیاید یک مرور کلی بر روند کاری فریلنسر و کارفرما در کاریتو داشته باشیم

نمایش

کاریتو

هر کاری که با کامپیوتر یا از طریق دور کاری بشه انجام داد و تحویل داد مثل تایپ، ترجمه ، طراحی ، برنامه نویسی و...

فریلنسرها در بازار ما طیف وسیعی از پرژه ها را انجام میدهند، کوچک باشد یا بزرگ ، برای یکبار باشد یا قرار بر تکرار آن باشد فرقی نمی کند.اینکه آیا شما به یک نویسنده محتوا برای سئوی سایت خود نیاز دارید یا یک تایپیست ، مترجم و یا یک تیم شبانه روزی برای تولید وبسایت یا نرم افزار - شما متخصص خودتون در کاریتو پیدا خواهید کرد.فقط کافیه پروژه تون روی سایت فریلنسری کاریتو ارسال کنید.

در دنیای امروز،تکنولوژی کارهای آنلاین را با کارهای سنتی هماهنگ می کند ،با اضافه کردن سرعت و کیفیت و پایین آوردن هزینه ها

برای شروع دیگر نه دفتر کاری وجود دارد و نه رفت و آمدی. خانه خود ،کافه یا در سفر – شما هر کجا که بخواهید شغل فریلنسری خود را از هر کجا که یک اتصال مطمئن به اینترنت دارید انجام دهید.

مشاغل و مشتریانی که شما می خواهید با آن ها کار کنید را انتخاب کنید یک دنیای جدید از آزادی و فرصت به دست آورید. در هنگام کار فریلنسری آنلاین چیزهایی هستند که آنها را تغییر نمی دهید. هنگامی که شما کار را به دست آورید،از شما انتظار می رود ارتباطی باز و مداوم با مشتری خود داشته باشید و یک کار بسیار عالی ، سروقت و همیشگی را ارائه دهید.

دریافت پول از پروژه های کاریتو دارای مزایای متعدد بیشتری نسبت به کار فریلنسری به صورت مستقل است. هنگامی که شما یک قرارداد با قیمت ثابت را انتخاب می کنید، پرداخت از پیش توسط مشتریان شما دریافت می شودو با توجه به مراحل پرداخت که به توافق رسیده به شما پرداخت می شود. بدون نیاز به فاکتورها ی کپی شده و یا ایمیل شده و بدون کاغذ بازی و بدون نیاز به یادآوری به مشتریان برای پرداخت به شما.

کاریتو از طریق ارتقا عضویت کاربران و همچنین کسر 5% از درآمد  فریلنسر ها 

مهمترین برنامه ما ارتقا سطح دانش کاربران از نظر شناخت کار فریلنسری و برونسپاری پروژه هاست. همچنین آشنایی افراد بیشتری با این نوع از کسب و کار.بسیار تلاش خواهیم کرد تا با برگزاری کلاس ها و سمینارهااین امر را گسترش دهیم .

و یکی دیگر از اصلی ترین برنامه های ما شناساندن فریلنسرهای شاخص و با استعداد به کارفرماها می باشد.