این سایت چگونه کار میکند

بیاید یه مرور کلی بر روند کاریه فریلنسر و کار فرما در کاریتو داشته باشیم

به راحتی فریلنسر مناسب را پیدا کنید

در کاریتو شما طیف وسیعی از افراد با استعداد ، از برنامه نویسان گرفته ،تا طراحان، مترجمان،تایپیست ها، و... را پیدا می کنید.

 • با ارسال یک پروژه شروع کنید : در مورد پروژه و مهارت های خاص مورد نیاز جهت انجام آن به ما بگویید.
 • کاریتو نیازهای شما را تجزیه تحلیل میکند: ما با استفاده از الگوریتم های خاص، قابلیت جستجویی را اضافه کرده ایم تا فریلنسر ها را بر اساس مهارت های آنان مرتب کند و به شما در پیدا کردن متخصص مناسب با نیاز شما،کمک کرده باشد.

 • ما به شما یک لیست از فریلنسرها را ارئه میدهد : شما می توانید درسایت ما برای یافتن استعداد مناسب جستجو کنید، و همچنین فریلنسر ها نیز می تواند جزئیات کار شما را بیشتر مشاهده کنند و پیشنهادات خود را ارائه دهند.

در حال حاضر چندین روش را پیاده کرده ایم تا مطمئن شویم که کاریتو یک بازار کار آنلاین منصفانه و قابل اعتماد است. ما از امکانات متعدد برای بررسی فریلنسرها ، استفاده می کنیم،تا مطمئن شویم آن ها همان کسانی هستند که می گویند.این اطلاعات به شما نمایش داده می شود، تا سطح مهارت هر فرد را بسنجید. این بخشها شامل:
 • تأیید اعتبار آدرس ایمیل و شماره موبایل
 • نمایش رتبه،و موفقیت شغلی هر فریلنسر و نظرات سایر کارفرمایان بر پروژه های گذشته
 • نظارت تیم فنی کاریتو بر عملکرد و نحوه برخورد فریلنسر با کارفرما
و در نهایت شما نیز مسئول هستید که بر فریلنسر مورد نیاز خود نظارت کنید تا مطمئن شوید مهارت و تجربه آن ها پاسخگوی نیاز به پروژه شما میباشد یا خیر. پرسش های تستی مخصوص می تواند در تخصص درخواستی شما ذکر شود و همچنین پیام رسان کاریتو امکان گفتگو و چت را برای مصاحبه نهایی فراهم می کند و همچنین میتوانید از طریق اسکایپ یا تلگرام با هم به صورت تصویری و صوتی گفتگو کنید و ایده خود را واضح تر توضیح دهید.

بله، با سرویس طلایی کاریتو ،ما افراد با استعداد مربوط به پروژه شما را دست چین می کنیم و به آنها خبر میدهیم (از طریق پیامک و ایمیل)تا نیازهای خاص شما را پاسخ دهند.

بهترین فریلنسر را استخدام کنید

می توانید از افراد مورد علاقه تان دعوت کنید تا در سایت ثبت نام کنند و سپس آن ها را بررسی کنید و افراد مورد علاقه خود را استخدام کنید.

 • پروفایل ها را بررسی کنید. پروفایل کاندیداهای نهایی را برای دیدن رتبه بندی مشتریان، امتیاز موفقیت های شغلی  و بیشتر ، ببینید
 • کارهای قبلی را بررسی کنید. پیشنهاد دهندگان را ارزیابی کنید، با توجه به شرایط هر فریلنسر وارد اکانت او شوید و نظرات کارفرماهای قبلی را ببینید و بخوانید 
 • یک گفتگوی آنلاین ترتیب بدهید. سوالات خاص بپرسید، بهترین فرد را انتخاب کنید، و با او قرارداد ببندید.
شما می توانید فریلنسرها را با مرور مشخصات آن ها ارزیابی کنید . هر فریلنسر در بازار ما یک پروفایل کاریتویی دارد که می تواند شامل تجربه کاری ، نمونه کار ها ، بازخورد کارفرما ها، مهارت های انتخاب کرده ، و غیره باشد. شما همچنین ممکن است بخواهید دنبال فریلنسر های برتر و با استعدادتر بگردید. سپس، یک مصاحبه سریع با کاندید برتر خود داشته باشید تا به سوالات مربوط به پروژه شما پاسخ دهند.

بعد از ثبت نام کردن پروژه خود را ایجاد کنید و از بین پیشنهاد دهندگان یک فریلنسر را استخدام کنید . فیلم آموزشی این کار در قسمت داشبورد پنل کاربری شما موجود است و برای تماشای ویدئوهای آموزشی بیشتر اینجا را کلیک کنید.

کار موثر و تاثیر گذار

هر پروژه شامل یک فضای کاری (دفتر کار) آنلاین مشترک  بین شما و فریلنسر شما است،که به شما اجازه می دهد:

 • فایلهای خود را ارسال و دریافت کنید. فایلها و دارایی های  دیجیتال خود را در یک محیط امن رد و بدل کنید.
 • در زمان معین بازخوردها و نظرات را به اشتراک بگذارید. از پیام رسان کاریتو برای برقراری ارتباط از طریق چت آنلاین استفاده کنید
چندین روش تایید کار در  کاریتو وجود دارد .در پروژه هایی که قیمت ثابت دارند و کارفرما به دنبال بهترین قیمت و با کیفیت ترین کار میباشد ، شما و فریلنسر در نقاط عطف هر پروژه توافق می کنید. هنگامی که فریلنسر و شما به یک نقطه عطف قیمتی رسیدید، شما کار را بررسی می کنید و زمانی که کار را تایید کردید ، مبلغ را آزاد می کنید  . البته در نظر داشته باشید که شما برای هر پروژه چندین پیشنهاد خواهید داشت که میانگین قیمت را متوجه خواهید شد.
همچنین از طریق اتاق کارخود در کاریتو، شما می توانید با فریلنسر خود چت آنلاین کنید و فایل ها را به اشتراک بگذارید.

به آسانی و با خیال راحت پرداخت کنید

به فریلنسر خود بر اساس قیمتی که برای کل پروژه توافق کرده اید پرداخت کنید و همچنین شما میتوانید از خدمت سپرده پول ما استفاده کنید تا هر زمان که نیاز بود با اجازه خودتون از حساب کاربری شما کسر شود.

 • این روز ها خدمات تجارت الکترونیک رو به رشد است. با بهره گیری از خدمات بانک الکترونیک پول فریلنسرها و کارفرمایان را آنلاین انتقال میدهیم 
 • از طریق درگاه بانک پرداخت کنید. در کاریتو شما میتونید از درگاههای بانک های معتبر یرای پرداخت پول استفاده کنید
 • صورتحساب و گزارش. در کاریتو امکان دسترسی به پرداخت ها ، تراکنش ها و تاریخ معامله فراهم شده است.
کاریتو پرداخت به فریلنسرها را ساده و امن میسازد.شما در اینجا هیچ پول اضافه ای پرداخت نخواهید کرد و فقط پولی که بابت پروژه تون به فریلنسر به توافق رسیدید دریافت خواهد شد

بله، تمامی پرداخت ها در سایت و به فریلنسرها رسیدهایی دارند که می توانید در قسمت تراکنشهای من مشاهده کنید

خیر. در حال حاضر هیچگونه هزینه ای بابت مالیات و بیمه دریافت نخواهد شد.

 
{{{{{{{{