سیستم امتیاز دهی در ازای خرید از فروشگاه وردپرس

ویژه

طراحی سایت و توسعه وب ارسال شده در 4 ماه قبل

هزینه مورد نظر: :

مدت زمان :

کد پروژه :

توضیحات پروژه :

برای فروشگاه وردپرس در نظر دارم سیستم امتیاز دهی لحاظ بشه واسه افرادی که خرید انجام میدن

بتونیم محصول مورد نظر رو امتیاز واسش در نظر بگیریم و بعد از هر خرید به اون شخص امتیاز داده بشه این امتیازات توی پروفایل هر فرد به صورت یک جدول 10 نفره نمایش داده بشه ، هر شخصی که بیشترین امتیاز رو داشته باشه نفر اول باشه و ... و بهمون log خرید به صورت دقیق با توجه به ساعت و روز و ماه و ... داده بشه چون میخوام یک هفته یا دو هفته یکبار جایزه در نظر بگیرم و هر 3 ماه یکبار بک جایزه بعد از اینکه شخصی برنده شد امتیازش ریست بشه ( بتونم امتیاز ریست کردن یا احتمالات دیگره رو مدیریت کنم توافقی با فریلنسر این مورد).

این log به گونه ای باشه که بشه تشخیص داد چه کسی برنده شده (برای مثال از ساعت 24 جمعه تا 24 دو هفته یا یک هفته بعد مجدد ساعت 24 مشخص باشه چه کسی نفر اول بوده و همین مسئله برای 3 ماه یک بار تکرار بشه (به صورت فصلی )

هر محصول درون سایت که مشاهده کنید واسش چند قیمت در نظر گرفته شده مثلا بازی فیفا 18 ممکنه 3 قیمت مختلف داشته باشه و یا بیشتر بنابراین برای هر قیمت میخوام به صورت پنلی در پیشخوان وردپرس قابلیت امتیاز دهی داشته باشه(برای یک محصول با توجه به قیمت هایی که در نظر میگیریم به همون تعداد بشه امتیازات مختلف در نظر گرفت ) (اگه نیاز به توضیح بیشتر بود اعلام کنید .

ثبت نام در سایت از طریق افزونه مناسب به گونه ای باشه که لینک فعال سازی به ایمیل شخص ارسال بشه و با تایید اکانتش فعال بشه و هر سفارش بعد از اتمام به گونه ای باشه که بتونیم ایمیلی حاوی متنی که سفارش تکمیل شده برای کاربر ارسال بشه و به شکلی پنلی نمایش داده بشه برای مدیریت که چه سفارشاتی باز هستن و چه سفارشاتی بسته شدن و قابل مدیریت باشه و موقع ثبت نام فیلد هایی مثل آدرس و کد پستی و چند مورد دیگر اجباری نباشن و یک فیلد مربوط به ای دی تلگرام قرار بگیره .


دعوت از دوستان داشته باشه که بابتش امتیاز داده بشه

شخصی که خواهان انجام پروژه هست از خودش هاست و موارد دیگه رو داشته باشه که بتونه سایت رو توی هاست خودش کامل کنه و تست انجام بشه بعد منتقل کنه به هاست بنده چون نمیخوام به هیچ عنوان سایت غیر فعال بشه

(2)

پروژه در یک نگاه

 • وضعیت:

  منقضی شده
 • گروه :

  طراحی سایت و توسعه وب
 • زیر گروه :

  برنامه نویسی تحت وب
 • تاريخ انقضا پرو‍ژه :

  1397-02-31
 • ارسال شده در :

  1397-02-07

درباره کارفرما (سفارش دهنده)

rstark rstark

 • پروژه های ارسال شده :
  2
 • پروژه های باز :
  0
 • موقعیت:
  ایران