فروشنده کالا و فایل

ویژه

كمك كار مديران(تبليغات و بازاريابي) ارسال شده در 7 ماه قبل

هزینه مورد نظر: :

مدت زمان :

کد پروژه :

توضیحات پروژه :

وب سایت سان مارت به آدرس SanMart.ir دارای مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت کار، رفاه و تعاون و بانک ملی ایران، دارای نماد اعتماد الکترونیکی فعال در زمینه توسعه کسب و کار می باشد.
این وب سایت در راستای توسعه کادر فروش خود به دنبال فروشنده های کالا و فایل با سابقه یا علاقه مندان به فروش کالا و فایل می باشد. از مزیت های فروش در سان مارت که عامل برتری آن نسبت به رقبا می باشد این است که 100% درآمد حاصل از فروش به فروشنده می رسد و سان مارت سهمی برنمی دارد.
علاوه بر فروش در سان مارت به روش های مختلفی می توانید درآمد خودتان را افزایش دهید. به منظور آشنایی با سان مارت پیشنهاد می کنیم حتماً متن ذیل را مطالعه فرمایید:
سان مارت چیست؟
سان مارت یک سامانه توسعه کسب و کار و کسب درآمد می باشد. هدف سان مارت کسب درآمد برای هر یک از کاربران آن است. کسب درآمد در سان مارت به روش های مختلفی صورت می گیرد و هر کاربر متناسب با علاقه، استعداد، وقت و سرمایه ای که در اختیار دارد می تواند در زمینه های متنوعی فعالیت داشته و با تشکیل سبدی از روش های مختلف کسب درآمد، در مجموع درآمد مناسبی عاید خود کند. آنچه که مسلّم و تضمینی می باشد، این است که قطعاً اگر کاربری چندین روش کسب درآمد در سان مارت را فعالانه دنبال کند بعد از مدتی درآمد مناسبی برای خودش کسب خواهد کرد.
از مزیت های کار در سان مارت می شود به چند مورد زیر اشاره کرد:
1- کار در سان مارت نیاز به هیچ مجوز و شرایط خاصی ندارد، زن و مرد و پیر و جوان، دانش آموزان ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان، دانشجویان، اساتید دانشگاه ها، معلمان، کارمندان، خانم های خانه دار، افراد بیکار، افراد تحصیل کرده، مغازه داران و ... با هر مدرک تحصیلی و سطح سواد و سن می توانند به کسب درآمد در سان مارت بپردازند.
2- فعالیت در سان مارت در چهار سطح پایه، 1، 2 و 3 انجام می شود که با ارتقاء در این سطوح پتانسیل درآمدزایی شما بیشتر و درآمد شما فزاینده تر می شود.
3- چون سبدی از روش های درآمد زایی برای هر کاربر تشکیل می شود، احتمال شکست در درآمدزایی علناً صفر می شود و صد در صد فرد کسب درآمد خواهد کرد، زیرا اگر در یک روش درآمد نداشته باشد در روش دیگر خواهد داشت.
4- تیم مشاوره سان مارت با بهره گیری از تجارب اساتید و خبرگان دنیای کسب و کار تا انتهای مسیر همراه کاربران خواهند بود و همواره آنها را راهنمایی خواهند کرد.
5- صد در صد درآمد حاصل از فروش محصولات به عنوان یکی از روش های درآمدزایی به کاربر فروشنده تعلق می گیرد و بر خلاف تمامی وب سایت های رقیب که درصدی از درآمد فروش کاربران را برای خودشان برمی دارند، سان مارت نه تنها درصدی برنمی دارد بلکه در چارچوب قانون مالیاتی کشور، سهم مالیاتی هر فروش را نیز خودش می پردازد و فروشنده صددرصد درآمد را کاسب می شود.
6- و هزاران مزیت دیگر که با ثبت نام و فعالیت در سان مارت به آنها پی خواهید برد ...

آدرس های مهم سان مارت:
Web : SanMart.ir
Telegram : https://t.me/SanMart_channel
Instagram : https://www.instagram.com/sanmart_channel
Aparat : http://www.aparat.com/sanmart_channel

(2)

پروژه در یک نگاه

 • وضعیت:

  منقضی شده
 • گروه :

  كمك كار مديران(تبليغات و بازاريابي)
 • زیر گروه :

  تولید محتوا برای سایت
 • تاريخ انقضا پرو‍ژه :

  1396-09-30
 • ارسال شده در :

  1396-06-13

درباره کارفرما (سفارش دهنده)

sanmart sanmart

 • پروژه های ارسال شده :
  1
 • پروژه های باز :
  0
 • موقعیت:
  ایران